ТОВ «ПРОЛІСОК ЗАПОРІЖЖЯ» — дистриб’юторська компанія, яка представляє продукцію української науково-виробничої компанії «О.Д. ПРОЛІСОК» в Запоріжжі.

В інтернет-магазині zp.symbiter.ua (з доставкою по м. Запоріжжя) та у фірмовому магазині ви можете придбати наступну продукцію НВК «О.Д. ПРОЛІСОК»:

  • мультипробіотики СИМБІТЕР®, АПІБАКТ® - найбільш прогресивне покоління пробіотичних препаратів, в порівнянні з іншими пробіотиками, вони мають цілу низку переваг, що визначають їх ефективність: стійкий симбіоз пробіотичних бактерій із доведеною безпекою, мультикомпонентний склад, висока концентрація активних клітин, рідка форма та багато інших. Рекомендуються для підтримання та відновлення мікрофлори кишечника, підвищення імунітету, покращення травлення.
  • функціональне харчування СИМБІВІТ® - кисломолочні продукти з пробіотичними властивостями, при регулярному вживанні нормалізують мікрофлору кишечника, запобігають розвитку або пом’якшують перебіг хронічних захворювань травного тракту. Крім унікальних оздоровчих властивостей, СИМБІВІТ® має приємний кисломолочний смак, однорідну консистенцію і користується популярністю, як у дорослих, так і дітей.

Оздоровчі властивості та ефективність продукції НВК «О.Д. ПРОЛІСОК» доведені клінічними дослідженнями та підтверджені численними позитивними відгуками фахівців і споживачів.

Фахівці ТОВ «ПРОЛІСОК ЗАПОРІЖЖЯ» мають 20 річний досвід забезпечення лікувально-профілактичною продукцією, продуктами харчування закладів медичної та соціальної сфери, серед яких: лікарні, пологові будинки, санаторії, школи-інтернати, прихистки, заклади соціально-психологічної реабілітації, психоневрологічні, геріатричні заклади, дитячі табори на Азовському узбережжі, санаторій «Приморський».

Приймаючи участь у державних закупівлях та пропонуючи оптовим і роздрібним покупцям якісну продукцію українських виробників, компанія суворо дотримуються вимог санітарних норм і правил та має всі необхідні дозвільні документи.

Фактична адреса дистриб'ютора: м. Запоріжжя, вул. Українська, 52, тел. (066) 772-79-12